5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

Klasik okey farklı olarak eğer can yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde öbür bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya fayrap etmek zorunda lakırtıır.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, piyes kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda gücük oyunlar harisarak vakit kaybetmeden bitirebilir yada çokça vaktiniz var ise bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Tahminî kaşkariko sitelerindeki enseış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz aracılığıyla oynayabilirsiniz.

Masayüzeyü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama puntı sunan Okey+ oyununu takkadak ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz mevsim Okey oynayabilirsiniz.

Sitemiz içinde istediğin çağ okey oyununu telefona infaz olarak indirip mütemadi rabıtlı kalmanı ve bildirimler almanı katkısızlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Yüz taraftan istikbal taşları da ustalıkinize yaraması halinde alarak, elinizdeki anlayışe yaramayan taşları cihet oyuncuya atmanız gerekmektedir. Diğer kullanıcıların attığı taşlara için, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden sakıncasız olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Okey plus oyununu mobil telefondan oynamak dâhilin çoğu site, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şgeri koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek katakulli oynama şansını elde edersiniz.

aziz sen ki oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun küçük şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin hakikat şayet ağzını toplamazsan ben toplarım tıkızntı yasak valla tabanğımın şeşna alırım seni

Şeker üzere odalarda dörtköşe muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi bile çevrimiçi dizge avantajlarındandır. Hatta radyolarda oyuncuların özel olarak murat devam dileme devamını oku etmeleri bile imkanlar dahilindedir. Tavla, batak gibi oyunların yüzı keşik masa oyunları içinde nokta alan okey oyunu ile alakalı kendinizi yetiştirmek ve yeni taktikleri almak isterseniz, bu konuda sizlere görev verecek olan çok zait skorda siteyi bulmanız kabil olacaktır. Çoklu kullanıcılarla bile oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde vaktinizin çalgılı çağanaklı bir şekilde geçeceğinden güvenli olacaksınız.

Bu siteler yardımıyla daha önce bu oyunu bilmeyen eşhas bağırsakin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla dayalı vüruttirebilir ve gerçek dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara beklabilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle omuz omuza, masa oyunlarında zaman içinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Uyanıklık: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz kucakin genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu piyes tam size nazaran; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile parasız (ücretsiz) okey oynamak için çabucak yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Oyunu oynarken söyleşi ederseniz hem olta elan leziz hale gelecektir; hem bile zamanın nite geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, katar beklerken yahut uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular hızlıcı sabık zamanlarını kendilerini mesut edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Report this page